خریدار محترم خواهشمند است قبل از خرید هرگونه خدمات یا محصولات شرایط و قوانین این توافق نامه را مطالعه و در صورت قبول تمام موارد آن اقدام به خرید کنید.
  1. متقاضي متعهد است به هیچ عنوان از سرويسهاي ميزباني وب که دراختيار وي قرار دارد، بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران و يا قوانين بين المللي استفاده ننمايند. درغير اين صورت گروه توسعه وب حق دارد سریعاً نسبت به قطع سرويس، بدون اطلاع کاربر اقدام نمايد.
  2. گروه توسعه وب "صرفا" ارائه دهنده "فضای وب اجاره ای به صورت سالانه" می باشد و هیچگونه مسئولیتی درباره داده ها ، اطلاعات و فعالیتی که کاربر در این فضا انجام می دهد ندارد.
  3. کاربر موظف است جهت تمدید سرویس یا خدمات جهانی که از طریق ارز پرداخت می شود مانند تمدید دامنه های بین المللی ، تمدید سرور های مجازی و اختصاصی و ... حداکثر 48 ساعت قبل از تاریخ انقضا نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام نماید. در صورت تاخیر و ایجاد هرگونه مشکل احتمالی گروه توسعه وب مسئولیتی نخواهد داشت.
  4. پس از ثبت سفارش و پس از گذشت مدت زمان 7 روز گارانتي بازپرداخت در سرویس های سالانه ، مبالغ پرداختي بابت ميزباني وب به هيچوجه عودت نميگردد.
    توجه : بازگشت وجه و مرجوع شدن سرویس تنها در صورت " وجود مشکل فنی غیر قابل حل " انجام پذیر هست.
  5. ثبت دامنه ها به صورت آنی انجام نمیگیرد، پس از بررسی و  بین 12-24 ساعت بعد از واریز وجه دامنه برای شما ثبت خواهد شد
  6. تعداد ارسال ایمیل مجاز جهت ارسال براي هر اکانت میزبانی حداکثر 100 عدد در ساعت و 1000 عدد در روز مي باشد - این مقدار حداکثر مجاز هست و نباید به صورت مداوم و پی در پی ( هر روز ) انجام شود.در صورت ارسال بیش از حد مجاز اکانت متخلف به صورت خودکار مسدود و غیر فعال خواهد شد.
  7. درصورت مشاهده هرگونه فايل و اطلاعات که اثر مخرب داشته و يا ناقض قوانين جمهوری اسلامی ایران و يا بين المللي باشد، موارد بدون اطلاع قبلي ازسرور حذف خواهد شد.
  8. توجه : گروه توسعه وب به عنوان سرویس دهنده این حق را برای خود محفوظ می دارد در هر زمان و به هر دلیلی که امکان ادامه میزبانی را نداشته باشد سرویس مدنظر را لغو و هزینه آن را به کاربر بازپرداخت نماید.


Sunday, April 10, 2016

« برگشت